Помножувач частоти

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Факультет:
Радіотехніка
Кафедра:
Кафедра РЕПС

Інформація про роботу

Рік:
2014
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Методи генерування та формування сигналів
Група:
РТ 11

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Лабораторна робота №3 З дисципліни «Методи генерування та формування сигналів» Дослідження генератора з зовнішнім збудженням в режимі помноження частоти. Прийняті умовні позначення Постійні величини напруг і струмів: ЕА - напруга на аноді; Еg1 - напруга на керуючій сітці (напруга зміщення); Еg2 - напруга на екранній сітці; ІА - струм анода; Іg1 - струм керуючої сітки; Іп2 - струм екранної сітки; Іа0,Іg10,Ig20 - постійні складові струмів відповідних електродів пентоду. Миттєві значення напруг і струмів позначаються прописними літерами з від-повідними індексами, наприклад: еа - миттєве значення напруги на аноді; іа - миттєве значення струму анода. Амплітудні значення змінних напруг і струмів позначені великими літерами з відповідними індексами і номерами гармонік, наприклад: Ug1 - амплітудне значення напруги збудження на першій сітці лампи; UA - амплітуда змінної напруги на аноді; ІК - струм в контурі. 4. Інші електричні величини: Zн, Zсп - комплексні величини опорів навантаження і споживача; R0e - опір контура на частоті резонансу; R0eкр - еквівалентний опір анодного навантаження в критичному режимі; Q - добротність контура; ( - характеристичний опір контура; ( - кут відсічки вихідного струму активного елемента; ( - коефіцієнт використання анодної напруги; P0 - потужність, яка підводиться до анодного кола; P1 - потужність, яку генерує лампа в анодне коло; Pa - потужність, яка розсіюється на аноді; ( - коефіцієнт корисної дії; m - кількість витків анодного зв’язку. Мета роботи: ознайомлення студента з енергетичними властивостями генератора, який працює в режимі помноження частоти, і розвиток навиків перестроювання генератора з режиму підсилення потужності в режим помноження частоти високочастотних (ВЧ) коливань. Розрахункова частина Розрахунок проводиться для кута відсічки θ=60о та для другої гармоніки. iamax=140 mA Ea=400 B S=5× 10 −3
Антиботан аватар за замовчуванням

15.02.2016 00:02

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини